DOPRAVNÍ SITUACE U BUDOVY ZENKLOVA

Vážení rodiče i návštěvníci školy,
z důvodu stále měnící se dopravní situace v okolí školy a po konzultaci s městskou policií zveřejňujeme aktuální variantu příchodu k budově základní školy ze směru stanice metra Palmovka. Momentálně je v provozu přechod: Elsnicovo náměstí, Kotlaska (u kina Svět) - přes vybudovaný přechodový val na křižovatce ulic U Rokytky, Zenklova - vlevo podél ulice Zenklova a budovy školy. Přechod Zenklova, Elsnicovo náměstí již pro příchod ke škole prosíme nevyužívejte. Z důvodu bezpečnosti prosím dodržujte uvedenou variantu. Děkujeme.