PRACOVNÍ SEŠITY PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
prosíme vás o spolupráci při nákupu pracovních sešitů (seznam ke stažení zde), které zkvalitňují výuku v první třídě prostřednictvím možnosti více procvičovat učivo. Cena sešitů je 790,-Kč. V těchto sešitech je i pracovní sešit z anglického jazyka, který je částečně využíván i jako učebnice. Pokud nemáte o tento produkt zájem, pak je cena 500,-Kč. Pokud s nákupem souhlasíte, uvedenou částku (790,-Kč za všechny sešity nebo 500,-Kč bez anglického materiálu) zašlete do 23.6.2017 na účet školy (104 901 962/0300).  Jako variabilní symbol uveďte šestimístné číslo před lomítkem rodného čísla a do zprávy pro příjemce příjmení a jméno dítěte. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás 4. září!