TĚŠÍME SE NA BUDOUCÍ PRVŇÁČKY!

Zdravíme všechny budoucí prvňáčky i jejich rodiče a sdělujeme, že první školní den bude v pondělí 2. září. Se svými třídními učitelkami se sejdete před školou cca v 7.50 a společně půjdete do svých tříd. V 8.30 si děti vyzvednou paní vychovatelky a proběhne první třídní schůzka, kde obdržíte všechny potřebné informace. Není nutné cokoliv shánět, od školy dostanou děti základní balíček pro úspěšný start. Jen doporučujeme založit kasičku, bude se hradit částka za školní družinu a případně za pracovní sešity. Děkujeme předem za spolupráci a přejeme nádherné poslední "předškolní" léto!