INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Tato sekce slouží jako prostor pro informace, jakým způsobem škola shromažďuje, zpracovává, používá a předává získané osobní údaje.

Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8,  Zenklova 52, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává údaje v níže uvedených případech (např. případ vedení dokumentace školy). Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, ID DS 27MXCGJ, emailem na adrese red@zs-bhrabala.cz nebo poštou na adrese Základní škola Bohumila Hrabala, Zenklova 52/26, Praha 8 – Libeň, 180 00. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jmenovaným pověřencem pro školu je JUDr. Eva Janečková (Odbor právních služeb ÚMČ Praha 8), tel.: 222 805 653, mail: eva.janeckova@praha8.cz

Informace pro zákonné zástupce najdete zde.

Informace pro uchazeče o zaměstnání najdete zde.

Informace pro obchodní partnery a návštěvníky školy najdete zde.