2018 - MIKULÁŠ

MIKULÁŠ, ČERTI A ANDĚLÉ VE ŠKOLE

Cink, cink, kdo tam?

Tradiční návštěva Mikuláše, čerta a anděla se na naší škole odehrála také letos. Žáci devátých tříd pod vedením paní učitelky Mgr. Ťopkové se zhostili každoročního úkolu se ctí a v hojném počtu vyšli do tříd na zlobivé a hodné žáčky. Svatý Mikuláš dobře věděl, které děti jsou z každé třídy hodné, ty pak anděl ozdobil andělskými třpytkami a hvězdičkou. Děti zlobivé označili čerti pekelnou špínou a černotou a odnesli si je na chvíli ze třídy, kde jim jejich zlobení rozmlouvali. Všechny děti musely zazpívat písničku, aby si je čerti také neodnesli. Nakonec byla každému žáku věnována sladkost jako motivace, že hodné děti budou odměněny.