Beseda s Jiřím Žáčkem (3.A)

Dětská poezie ve škole

Ve čtvrtek se děti ze 3.A měly možnost setkat s naším velmi významným autorem dětské humorné poezie Jiřím Žáčkem a jeho současnou ilustrátorkou Veronikou Balcarovou.
Všem se setkání moc líbilo, děti se měly možnost podílet na vzniku nové básničky a nejlepší kresby psa byly odměněny novou knížkou od těchto autorů. Na závěr byla soutěž v hádání obrázků zvířat, které kreslířka malovala přímo před dětmi. Pak ještě následovala autogramiáda, pan Žáček napsal věnování dětem, které si přinesly své oblíbené knížky.