Evropský den jazyků 2018

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ ANEB "KOLIK JAZYKŮ UMÍŠ, TOLIKRÁT JSI ČLOVĚKEM "

Evropský den jazyků slaví země Evropy každoročně 26. září. Tento mezinárodní den vyhlásila Rada Evropy. Tímto dnem chce Rada Evropy ukázat jazykovou rozmanitost a studium jazyků v rozličných státech našeho kontinentu. Také naše škola se do tohoto projektu zapojila, a to především během výuky francouzštiny, němčiny, španělštiny a angličtiny. Díky tomu si žáci uvědomují důležitost studia jazyků a kulturní rozmanitost zemí, ze kterých jazyk pochází.