LYŽAŘSKÝ KURZ - PASTVINY

LYŽAŘSKÝ 7.ROČNÍK - 2 turnus

Od 24.2. do 2.3.2018  se třídy 7. A a 7. B zúčastnily lyžařského výcviku v Orlických horách v počtu třiceti dětí a třech učitelů (paní učitelka Harásková, pan učitel Masopust a paní zástupkyně Nováková). Přivítali nás v penzionu Pastviny. Personál byl velmi shovívavý a přivítali nás s úsměvem. Poté co jsme se ubytovali, šli jsme se podívat do nedaleké vodní elektrárny. Během prohlídky jsme si mohli prohlédnout staré vodní tunely.

Další den jsme se rozdělili do skupin podle fyzické zdatnosti a pak hurá na svah!! Celý lyžařský kurz bylo slunečno, ale velmi chladno. Lyžovat jsme jezdili do Ski-areálu Dolní Morava.

Mezitím nás čekaly různé výlety, jako například výlet do výtvarné dílny, kde jsme měli možnost malby vlastního hrníčku. Každý večer jsme pak měli připravené různé zábavné programy. Ke konci pobytu bylo závěrečné vyhlášení, ve kterém jsme mohli obdržet diplom například za slalom, za úklid nebo za vzorné chování nebo za něco, čím jsme na učitele zapůsobili.                                                                                                            Celý pobyt jsme si velmi užili a máme z něj velké množství krásných zážitků.

Autoři: Terka Marková a Eliška Blahunková 7.A