MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FLORBALE

ZÁPAS - SINGAPUR A JAPONSKO

„Singapur“, „Japonsko“, „Singapur“, „Japonsko“ – tato slova se bezmála dvě hodiny nesla největší českou multifunkční arénou. Žáci naší školy se zúčastnili nejvýznamnější sportovní akce roku 2018 v České republice, která se koná od 1. do 9. prosince v Praze.  Díky partnerské spolupráci a v rámci podpory sportu do škol, připravil Český florbal pro žáky a učitele na vybraná utkání MS volné vstupenky. Žáci se plně nechali pohltit bouřlivou atmosférou a nakonec si každý z nich vybral svého favorita pro toto utkání. Konečný výsledek: Singapur - Japonsko 9:5.