Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

Návštěva v Českém rozhlase

Příběhy našich sousedů – žákyně ZŠ Bohumila Hrabala v Českém rozhlase

V letošním roce se základní školy na území Prahy 8 zapojují poprvé do projektu organizace Post Bellum, který se jmenuje Příběhy našich sousedů. Projekt je dlouhodobý a spočívá v hledání a zpovídání pamětníků z Prahy 8 a následném převyprávění jejich příběhů nejčastěji formou rozhlasové reportáže.

Čtyři žákyně 6. C ZŠ Bohumila Hrabala dne 25. 5. jako první tým z celé Prahy 8 navštívily Český rozhlas, kde měly možnost svou reportáž v profesionálním studiu dotvořit a připravit k uveřejnění. Tím dokončily první část svého projektu, na kterém už pracují čtvrt roku. Celý projekt ovšem probíhá až do konce října a tým ve složení Adéla Hallsová, Anna Poláková, Broňa Kmeťová a Andrea Vandírek má před sebou ještě přípravu závěrečné prezentace pro diváky z řad veřejnosti i odbornou porotu.