Noc kostelů

Koncert žáků

Naši žáci se úspěšně účastnili Noci kostelů dne 9.6.2017, kdy v rámci této akce vystupovali v kostele sv. Vojtěcha. Návštěvníci mohli slyšet žáky nejen zpívat, ale i je vidět hrát na různé nástroje jako např. kytaru, violoncello, saxofon, flétnu, klávesy. Dokonce zazněla skladba  přímo určena pro tyto prostory - spirituál. Plný kostel je obdařil zaslouženým potleskem. Moc blahopřejeme všem vystupujícím a děkujeme za věnovaný čas pro přípravu celého koncertu. Program ke stažení. Odkaz na videa z koncertu najdete ZDE.