Ozdravný pobyt v Českém ráji (6.A & 6.C)

UŽÍVÁME SI TROPICKÉ DNY PO SVÉM

Škoda Muzeum / tajemství Borovice / vodní bitva v potoce Zábrdka / fofrník ke Dni ledového čaje / podvečerní beach volejbal /// zeměpisné dopoledne / bez proudu / teambuilding 6.A a 6.C / zážitkové odpoledne s hasiči / osvěžení v bazénu / letecký workshop s pilotem vrtulníku / segedínský guláš / fofrník ke Dni vařené kukuřice / lekce latinskoamerických tanců /// pěší výlet do Mnichova Hradiště / koupačka v Jizeře / dobrodružná výprava na zříceninu hradu Valečov s průvodcem bez konvičky / kuře na paprice / fofrník ke Dni Supermana / sportovní podvečer / disko-trisko-téka /// přírodovědné dopoledne u rybníka Borovice / smažený květák / vodní dovádění na koupáku a v bazénu / zeleninové rizoto / fofrník na rozloučenou / máme to tady zkrátka rádi!!! :o)