PĚŠÍ DEN I NA NAŠÍ ŠKOLE

PĚŠKY DO ŠKOLY

Rodičovská rada při ZŠ Bohumila Hrabala v rámci blížícího se Mezinárodního dne bez aut (spadajícího pod Evropský týden mobility) Vás zve, abyste se připojili k projektu PĚŠKY DO ŠKOLY.

KDY? V pátek 20. 9. 2019!
JAK? Pěšky!

Cílem kampaně je zvýšit počet dětí, které se budou pravidelně dopravovat do školy pěšky, a snížit dopravní zátěž před našimi školními budovami.
Chceme dětem i rodičům nabídnout pozitivní zážitek ze společné cesty dětí a rodičů či skupin spolužáků. I cesta je cíl! Připojte se k nám!

Do projektu je zapojena celá řada dalších škol - více se dozvíte na: www.peskydoskoly.cz

Projekt je také součástí preventivního programu naší školy - oblast rizikového chování v dopravě.