ŠKOLNÍ ČASOPIS BŘEZEN

ČTVRTÉ VYDÁNÍ ŠKOLNÍHO ČASOPISU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

přinášíme nejnovější číslo Časopisu Základní školy Bohumila Hrabala. I v tomto díle se dočtete nejen shrnutí události a akcí, kterých se naši žáci zúčastnili právě v měsíci březnu, ale také několik zajímavostí, které se k uplynulému měsíci vztahují. Druhá část časopisu opět patří Černé grotesce, která v tuto chvíli vyhlašuje volná místa do jejich skvělého týmu!!! Nuže kdo máte chuť a odvahu se k nim připojit - neváhejte! ke stažení zde.

Autoři časopisu Základní školy Bohumila Hrabala a Černé grotesky