ŠvP JEDLOVÁ (5.A+C) - ZPRAVODAJ

Den první / PONDĚLÍ / 30. duben 2018

Milí rodičové, náš cíl byl dosažen! Mezi ztrátami zaznamenáváme pouze jeden mobil, děti jsou stále všechny - UF! Nemusíte mít tedy žádnou starost, ale raději si své dítě najděte na přiložené fotografii - po příjezdu a vydatném obědě (ten se nesl v duchu čínských mágů) jsme vám je pro jistotu vyfotili. Pravdou je, že nás dnes večer ještě čeká čarodějnický rej, a proto raději přiložíme fotografii ihned ráno! Slunce svítí, děti se smějí a je nám tady moc krásně!!! :o)

Pro kompletní (nejen čarodějnickou) fotogalerii klikněte ZDE

Den druhý / ÚTERÝ / 1. květen 2018

Den třetí / STŘEDA / 2. květen 2018

Dnes jsme měli tolik zážitků, že je nelze slovy ani vypovědět - namísto toho přikládáme tuto fotokoláž:

Den čtvrtý / ČTVRTEK / 3. květen 2018

Poručili jsme větru a hlavně dešti (alespoň pro ranní běžce) + pozorovali oblaka a jejich kondenzaci + vytvořili pískovcová skalní města v erozní laboratoři - tyto přírodní skvosty můžete obdivovat opět v příslušné fotogalerii. K obědu se na talíř vešel naporcovaný kanec, následně výprava na exkurzi do stříbrného dolu - štola sv. Jana Evangelisty. Půlnoční cesta odvahy směr Jedlová - hvězdy nám nepřály, avšak mlžný vrchol dosažen!

Den pátý / PÁTEK / 4. květen 2018

#žížožrádlo