TERIBEAR HÝBE PRAHOU

POHYBEM JSME TAKÉ POMOHLI!

TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem
 byla sportovně-charitativní akce určená všem, kdo chtěli pomoci znevýhodněným dětem. Na tomto happeningu jsme měli možnost opakovaně udělat dobrý skutek - za každý kilometr a půl, který zaznamenal náš speciální čip, věnovali partneři akce 45 Kč na zvolený příběh. Mezi více než 20 000 registracemi se objevilo také mnoho žáků ZŠ Bohumila Hrabala - za jejich motivaci patří velký dík paní učitelce Dominice Turečkové, která se stala iniciátorkou a koordinátorkou celé akce za naší školu. Všichni naši registrovaní účastníci společnými silami zdolali více než 525 kilometrů a díky VÁM je na celkovém kontu letošního TB o 15 750 korun více, které pomohou například dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů, týraným dětem nebo rodinám v nouzi.

TERIBEAR je "méďa hrdina" a současně hlavní symbol stejnojmenného charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem.