ZIMNÍ RADOVÁNKY NA BRUSLÍCH

ROZESMÁTE DĚTSKÉ TVÁŘE NA LEDĚ

V pátek 25.1. 2019 žáci 6.A, 7.A, 7.B a 7.C vyměnili školní lavice za ledovou plochu na kluzišti u ZŠ Glowackého. Žáci společně se svými učiteli zažili spoustu radosti a nevšedních zážitků, které v hodinách přožít společně nemohou. Některé sportovní výkony se vyrovnaly právě probíhajícímu ME v krasobruslení v Minsku. Mohli jsme vidět i výborné výkony v kategorii tanečních párů, které tvořili žáci a žákyně různých tříd. Všechny děti si bruslení velmi užily a společně se těší na příští zimu, kde dovednosti získáné letošním bruslením jistě zúročí.