Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

Procházky Prahou


Webová platforma PalmovkaTEĎ vznikla z iniciativy městské části Praha 8. Jejím cílem je propojit jednotlivé aktéry rozvoje oblasti Palmovka
a informovat obyvatele této rychle se rozvíjející části Prahy o nesčetných možnostech pro volnočasové aktivity, které naše čtvrť nabízí.
V rámci sekce Palmovka 2030 pak informuje o známých rozvojových záměrech v tomto území.Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE JSOU PROCHÁZKY PRAHOU OD 11. BŘEZNA (DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU) ZRUŠENY.

POJĎTE SI PŘIPOMENOUT, JAKÁ JE PRAHA ALESPOŇ V TOMTO VIRTUÁLNÍM KVÍZU - POZNEJTE PRAHU TAK, JAK JI NEZNÁTE.

Pozvánka pro všechny mladší toulkaře, kteří zůstávají během jarních prázdnin v Praze (a nebo se do Prahy vrací alespoň na víkend):
V pátek 28. února 2020 v 10:00 hodin vyrážíme od školní budovy na workshop do prostor Národního technického muzea na Letné.
Workshop trvá 2 hodiny (11:00 - 13:00), poté si můžeme dát oběd v Bageterii Boulevard na Letenském náměstí a návrat směr Palmovka.
V rámci projektu Kids´ Lab připravila společnost BASF program pokusů pod názvem "CHYTŘÍ GURMÁNI".
Malí výzkumníci si díky fascinujícím chemickým pokusům zodpoví klíčovou otázku: Proč jsou ovoce a zelenina barevné a zdravé?
Workshop motivuje děti, aby přemýšlely o tom, co jídlo obsahuje a učí je analyzovat tyto látky - šampionem se pro všechny stane vitamín C!

A ještě pozvánka na letošní 20. ročník Ledové Prahy, kdy mají toulkaři příležitost seznámit se s historií i současností našeho města,
s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často znají jen z vyprávění a obrázků. Konkrétní nabídka akcí se zobrazí po kliknutí na logo.
 


Již nyní můžete budoucí toulkaře přihlašovat prostřednictvím Bakalářů v následujícím znění:
"Přihlašuji dceru / syna na zájmový kroužek Toulky Prahou ve školním roce 2019/2020."
Počet dětí v kroužku je omezen - při větším zájmu budou mít přednost ti, kteří odeslali přihlášku nejdříve.
(Příslušné platební údaje budou zaslány během prvního školního týdne v září.)Přihlášku na školní rok 2018/2019 najdete ZDE - žáci budou rozděleni do skupin PRA1 (5. třídy) a PRA2 (6. třídy) dle lichých a sudých týdnů.

Podrobný plánek prohlídky krytu pod východní částí parku Folimanka ke stažení ZDE (v PDF formátu).

Na základě přihlášek pro školní rok 2017/2018 budou žáci následně v Bakalářích rozděleni do skupin PRA1 a PRA2 (dle sudých a lichých týdnů).