Procházky Prahou

Z DŮVODU SOUČASNÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE JSOU PROCHÁZKY PRAHOU OD 11. BŘEZNA (AŽ DO ODVOLÁNÍ) ZRUŠENY.
Pozvánka pro všechny mladší toulkaře, kteří zůstávají během jarních prázdnin v Praze (a nebo se do Prahy vrací alespoň na víkend):
V pátek 28. února 2020 v 10:00 hodin vyrážíme od školní budovy na workshop do prostor Národního technického muzea na Letné.
Workshop trvá 2 hodiny (11:00 - 13:00), poté si můžeme dát oběd v Bageterii Boulevard na Letenském náměstí a návrat směr Palmovka.
V rámci projektu Kids´ Lab připravila společnost BASF program pokusů pod názvem "CHYTŘÍ GURMÁNI".
Malí výzkumníci si díky fascinujícím chemickým pokusům zodpoví klíčovou otázku: Proč jsou ovoce a zelenina barevné a zdravé?
Workshop motivuje děti, aby přemýšlely o tom, co jídlo obsahuje a učí je analyzovat tyto látky - šampionem se pro všechny stane vitamín C!

A ještě pozvánka na letošní 20. ročník Ledové Prahy, kdy mají toulkaři příležitost seznámit se s historií i současností našeho města,
s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často znají jen z vyprávění a obrázků. Konkrétní nabídka akcí se zobrazí po kliknutí na logo:

Již nyní můžete budoucí toulkaře přihlašovat prostřednictvím Bakalářů v následujícím znění:
"Přihlašuji dceru / syna na zájmový kroužek Toulky Prahou ve školním roce 2019/2020."
Počet dětí v kroužku je omezen - při větším zájmu budou mít přednost ti, kteří odeslali přihlášku nejdříve.
(Příslušné platební údaje budou zaslány během prvního školního týdne v září.)

Přihlášku na školní rok 2018/2019 najdete ZDE - žáci budou rozděleni do skupin PRA1 (5. třídy) a PRA2 (6. třídy) dle lichých a sudých týdnů.

Podrobný plánek prohlídky krytu pod východní částí parku Folimanka ke stažení ZDE (v PDF formátu).

Přihlášku na školní rok 2017/2018 najdete ZDE - žáci budou následně rozděleni do skupin PRA1 a PRA2 (dle sudých a lichých týdnů).