CESTUJEME DO KAMBODŽI

PUTOVÁNÍ K TAJEMNÉ HOŘE

Pozvánka pro všechny cestovatele a příznivce unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. Do nového roku 2024 společně vstoupíme cestopisnou výpravou do Kambodži. Termín konání projekce je čtvrtek 4. 1. 2024 v čase od 8:15 hodin, program se tradičně uskuteční na Ládví (doporučený sraz přímo před kulturním domem v 8:00); od 3. vyučovací hodiny již pokračujeme podle svého rozvrhu. Organizátoři počítají s účastí korábských žáků a zaplníme tak celou kapacitu sálu! Cena vstupného je 90 Kč na žáka (před začátkem akce zaplatí třídní učitelé podle aktuálního počtu).

Co se vám vybaví, když se řekne Kambodža? Angkor Vat a Rudí Khmérové? Během cesty do této asijské země se přesvědčíte, že Kambodža nabízí mnohem víc. Je plná krásných lidí, rozličných emocí, exotických chutí a také víry. Království zázraků se představí v jubilejním 20. díle, který nese název "Kambodža - putování k tajemné hoře".