Článek florbal ČEPS CUP

V úterý 14.11. 2023 se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje ČEPS CUP na ZŠ Campanus. Akce proběhla pod záštitou českého florbalu, turnaj byl určený pro žáky 1.-5. tříd. Soutěže se zúčastnilo 7 škol z Prahy 6,7 a 8, které byly rozdělené do dvou skupin. Z každé skupiny postupovaly všechny týmy do následných vyřazovacích bojů. Naše škola měla ve skupině ZŠ Burešovu a ZŠ Žernoseckou, hráli jsme s každou školou 2x a umístili jsme se na konečném 1. místě ve skupině. Ve čtvrtfinále jsme hráli proti ZŠ Petřiny, následovalo semifinále se ZŠ Žernoseckou a ve finále jsme se opět potkali se ZŠ Burešova. Naše škola tedy celý turnaj vyhrála a postoupila do krajského finále. Pro naší školu je tento výsledek velký úspěch na tak prestižním turnaji, žáci předvedli opravdu výborné výkony, patří jim velká pochvala. Už teď se těšíme na další turnaj.

Eliška Reischlová