Florbalové turnaje na Praze 8

Ve středu 6.12. a v pátek 8.12.2023 se naši žáci ze 4.-5. tříd zúčastnili florbalových turnajů na Praze 8. Jeden z turnajů proběhl pod záštitou DDM Praha 8 Spirála na ZŠ Mazurská, druhý z turnajů proběhl pod záštitou městské části Praha 8 ve spolupráci Kroužky PP ve sportovní hale TJ Kobylisy. Na prvním i druhém turnaji byl průběh naprosto stejný, vyhráli jsme s přehledem skupinu a pak nás čekali vyřazovací boje. V této části turnaje jsme si také poradili s každým soupeřem a v obou turnajích jsme tedy vybojovali v nabité konkurenci zasloužené 1. místo. Dětem patří velká pochvala za předvedené výkony, roste nám silná florbalová generace, která toho ještě může spoustu dokázat, jsme na ně opravdu pyšný za takovou reprezentaci školy a těšíme se na jejich další sportovní úspěchy.