Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

Hudba Hradní stráže

Dne 23. února se žáci šestého ročníku zúčastnili koncertu Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. Koncert byl nazván „Cesta do Ameriky“. Dětem byly představeny jednotlivé hudební nástroje a nejdůležitější americké hudební styly. Zazněla díla jako Dobití ráje, Americká hymna a nejznámější swingové a jazzové melodie. Velký ohlas sklidily ukázky z muzikálů West Side Story nebo Evita v podání Gabriely Urbánkové. Největší potlesk u dětského publika vyvolala ústřední melodie ze seriálu Simpsonovi. Všichni si koncert užili!! Děkujeme panu Mgr.MgA. Blahunkovi za zprostředování hudební akce pro žáky 6.tříd zdarma.