Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

VÁNOČNÍ KONCERT SBORU

Dne 20.12. 2016 se uskutečnily 3 koncerty našeho úžasného dětského sboru Hrabalova koťata v kostele sv.Vojtěcha pod taktovkou paní učitelky Kateřiny Tůmové. První koncert byl určen pro žáky 1.stupně (budova Zenklova), kde vystoupili i žáci 5.B s poutavou hrou O hvězdě pod vedením paní učitelky Jarmily Havlákové.
Druhý koncert byl pro 2. stupeň (budova Na Korábě). Zde opět vystoupil náš dětský sbor a dále sólově se představili i naši výherci školní hudební soutěže. Na závěr vystoupil sbor školy Magaliesberg Children Choir z Jižní Afriky (72 žáků s dirigentkou sboru Hannelie van Sittert ) a společně jsme si všichni zazpívali vánoční koledy v několika jazycích.
Koncertní dráhu našeho sboru završilo večerní vystoupení, kde si žáci mohli zazpívat i s dospělým sborem Ajeto. Moc děkujeme všem učinkujícím a hlavně paní učitelce Kateřině Tůmové.