Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

VÁNOČNÍ KONCERT SBORU

Dne 20.12. 2016 se uskutečnily 3 koncerty našeho úžasného dětského sboru Hrabalova koťata v kostele sv.Vojtěcha pod taktovkou paní učitelky Kateřiny Tůmové. První koncert byl určen pro žáky 1.stupně (budova Zenklova), kde vystoupili i žáci 5.B s poutavou hrou O hvězdě pod vedením paní učitelky Jarmily Havlákové.
Druhý koncert byl pro 2. stupeň (budova Na Korábě). Zde opět vystoupil náš dětský sbor a dále sólově se představili i naši výherci školní hudební soutěže. Na závěr vystoupil sbor školy Magaliesberg Children Choir z Jižní Afriky (72 žáků s dirigentkou sboru Hannelie van Sittert ) a společně jsme si všichni zazpívali vánoční koledy v několika jazycích.
Koncertní dráhu našeho sboru završilo večerní vystoupení, kde si žáci mohli zazpívat i s dospělým sborem Ajeto. Moc děkujeme všem učinkujícím a hlavně paní učitelce Kateřině Tůmové.