Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

LAND ART

V rámci výtvarné výchovy jsme se společně s pátou třídou zaměřili na umění v přírodě - Land art. Rozhodli jsme zapojit do kamínkové výzvy, a tak jsme do světa poslali hned několik krásně barevných kamínků s názvem naší školy a PSČ. Podle těchto údajů snadněji poznáte, že jste našli právě jeden z našich kamínků. A proč to vlastně děláme? Protože rádi tvoříme hezké věci a doufáme, že když tyto krásné kamínky najdete, odnesete je zas o kus dál. Věříme tak, že se díky vám naše kamínky podívají na krásná místa v Praze. A kdoví, třeba se dostanou ještě mnohem dál... :)