Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

ME V PLAVECKO-BĚŽECKÉM POHÁRU 6. 6. 2024

Ve čtvrtek 6.6. 2024 se naši žáci zúčastnili posledního kola v plavecko-běžeckém poháru v tomto školním roce 23/24, které bylo současně i ME v plavecko-běžeckém poháru. Plavecká i běžecká část proběhla v areálu venkovního plaveckého bazénu Petynka. Všechny kategorie opět plavaly 50 m a běžely od 0,5-1 km dle třídy. Soutěžilo se již tradičně v 6 kategoriích a to dívky/chlapci (4.-5. třída), dívky/chlapci (6.-7. třída) a dívky/chlapci (8.-9. třída). Výborně si v nabité konkurenci vedli všichni naši žáci a můžou být pyšní na své umístění. Veliký úspěch jsme získali v chlapecké kategorii (6.-7. třída) kde se podařilo vybojovat Jáchymovi Hliňákovi ze 7. C úžasné 2. místo ve své kategorii na ME! Zároveň zde proběhlo i vyhlášení celkového pořadí škol a jednotlivců v plavecko-běžeckém poháru pro školní rok 23/24. V celkovém pořadí za školní rok 23/24 se naše škola umístila z 30 pražských škol na úžasném 3. místě. Také se i v celkovém pořadí celého poháru podařilo obhájit v kategorii (6.-7. třída) Jáchymovi Hliňákovi ze 7. C. a Matěji Dolákovi ze 7. B 2. a 3. místo ve velké konkurenci dalších 130 žáků. Šimon Dobeš z 5. D a Anna Cihelková ze 7. A se umístili také do skvělého 10. místa v celém poháru a konkurenci více jak 120 dětí ve svých kategoriích. Všem dětem patří za skvělou a hlavně pravidelnou reprezentaci školy po celý rok veliká pochvala a už teď se těšíme na další plavecko-běžecký pohár v novém školním roce 24/25!
T. Oplištilová