Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

MUZIKÁL DĚTI RÁJE

150. VÝROČÍ POLOŽENÍ ZÁKLADNÍHO KAMENE NÁRODNÍHO DIVADLA

Základní škola Bohumila Hrabala se zúčastnila projektu vztahujícímu se k 150.výročí položení základního kamene Národního divadla. Hlavním tématem, které žáci zpracovávali bylo: Jaké první představení byste uvedli v Národním divadle po jeho vzniku? Naši žáci pracovali v oborech činohra a muzikál. V rámci činohry zkoušeli hru Kráska a zvíře a pro zpracování muzikálového představení si vybrali Děti ráje. Hlavním cílem bylo zapojit žáky do projektu, upozornit a zvýšit povědomí o slavnostním výročí nejvýznamnějšího divadla v naší zemi. Zábavnou formou vtáhnout žáky do divadelního představení, aby rádi se svými rodiči navštěvovali divadlo.

Závěrečně vystoupení se konalo 7.6.2018 v KD Ládví , kde vystoupili i jiné školy z Prahy 8. Naší školu reprezentovali žáci 7.A,7.C a 7.D. s muzikálem Děti ráje. Celou akci moderoval Jan Čenský.

 Na realizaci muzikálu a činohry se podílely paní učitelka Lísková, paní učitelka Harásková a herečka a zpěvačka Genny Ciatti.

Obě představení budou k vidění v koncertním sále ZŠ Bohumila Hrabala dne 26.6.2018 od 16:00.

Tereza Batelková, Marie Friedrichová, 7.B