Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

Národní muzeum (III.A)

V úterý 21.3.2017 byla třída III.A navštívit výstavu Archa Noemova v Národním muzeu s podtitulem - Za zvířaty kolem světa. Téma koresponduje s učivem o třídění živých organismů z prvouky - živočichové. V úvodu jsme si zopakovali biblické téma o Noemově arše. Pak jsme postupovali podle světadílů k jejich charakteristickým zástupcům. V průběhu lektorova výkladu měly děti možnost doplńovat informace, nacházet následné informace k exponátům, vyhledávat zajímavosti, prohlédnout si ohrožené nebo vyhynulé druhy. Výstava byla pro všechny velmi poučná.