Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

NOC KOSTELŮ 2018

KONCERT V KOSTELE SV.VOJTĚCHA

25. května 2018 se konal jubilejní 10. ročník Noc kostelů, které se zúčastnila také naše škola. V letošním ročníku jste mohli navštívit 1509 kostelů a modliteben. Kostely bylo možné navštívit do pozdních nočních hodin a zažit kulturně-duchovní program. Noc kostelů byla pořádána pro co nejširší veřejnost, která měla možnost si vybrat z velkého množství koncertů, komentovaných prohlídek, workshopů nebo divadelních představení.

Součástí programu v kostele sv. Vojtěcha na Praze 8 bylo vystoupení Sboru Hrabalova koťata a Sborchestru Koráb pod vedením paní učitelky Kateřiny Tůmové. Dále zde vystupoval Martin Novák jako sólista na saxofon.

Tereza Batelková, Marie Friedrichová 7.B