Philosophy for Children - zážitková výuka OSV

Tento týden se žákům 8. tříd představí zážitkovou formou téma FILOZOFIE ŽIVOTA (v rámci výuky osobnostní a sociální výchovy). S žáky 8.B jsme již navštívili děti z MŠ Na Korábě - jejich návštěvu mohou "na oplátku" očekávat žáci 8.A přímo v hodině OSV. Je velmi zajímavé sledovat kontakt světa předškoláků a zkušených teenagerů při povídání nejen o škole, ale také o každodenním životě. Žáci naší 8.B si dále na vlastní kůži mohli vyzkoušet bleskovou adrenalinovou akci zvanou FLASH MOB, a to dokonce v hale Hlavního nádraží. Hledání životních příběhů lidí spojené s kampaní "free hugs" prověřilo jejich komunikační dovednosti také v cizích jazycích. Chválíme všechny "osmáky" za jejich odvahu a nasazení! :)

Aktuální fotografie z celého projektu najdete ve fotogalerii školy pod tímto odkazem.