Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

Planeta Země 3000

KOLUMBIE - RÁJ SLASTI A NEŘESTI

Pozvánka pro všechny cestovatele z naší školy a příznivce unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. V letošním roce nás čeká exotická výprava do jihoamerické Kolumbie. Termín konání projekce je pátek 14. 2. 2020 v čase od 8:15 hodin, program se uskuteční tradičně v kulturním zařízení KD Ládví (doporučený sraz přímo před kulturním domem v 8:00); od 3. vyučovací hodiny již pokračujeme podle rozvrhu. Organizátoři počítají s účastí všech žáků z budovy Koráb, od 5. do 9. tříd zaplníme celou kapacitu sálu! Cena vstupného je 70 Kč na žáka (tuto částku vybírají třídní učitelé a poté postupně zaplatí před začátkem akce podle aktuálního počtu).

Kolumbie je zemí dobrodružných příběhů, přírodních krás a úžasných lidí. Vypínají se zde ale také mocné andské vrcholky, svá tajemství ukrývá i nespoutaná džugle. Na společné cestě se posilníme výbornou kolumbijskou kávou, poznáme duhovou řeku, hadí ostrov i život kovbojů nebo kmene Nukak Makú. Nepřeberné je i podvodní bohatství Kolumbie. Našimi průvodci tímto světem budou především žraloci kladivouni. Dobrodružná jízda rájem slasti a neřesti může začít!

Více informací o uváděném i připravovaném programu ("Magický Senegal"), bohaté fotogalerie, videogalerie a mnoho dalšího naleznete na webových stránkách největšího vzdělávacího projektu v České republice:

www.planetazeme3000.cz

 

Do roku 2020 skočte plnou parou. Jen nezapomeňte roztáhnout křídla! :o)

Projekt Planeta Země 3000 ročně pomáhá více než deseti tisícům pedagogů napříč celou Českou republikou demonstrovat učebně náročná témata poutavou a srozumitelnou formou a téměř sto padesát tisíc žáků a studentů motivovat ke vzdělávání a osobnímu rozvoji.