Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

Planeta Země 3000

KOLUMBIE - RÁJ SLASTI A NEŘESTI

Pozvánka pro všechny cestovatele z naší školy a příznivce unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. V letošním roce nás čeká exotická výprava do jihoamerické Kolumbie. Termín konání projekce je pátek 14. 2. 2020 v čase od 8:15 hodin, program se uskuteční tradičně v kulturním zařízení KD Ládví (doporučený sraz přímo před kulturním domem v 8:00); od 3. vyučovací hodiny již pokračujeme podle rozvrhu. Organizátoři počítají s účastí všech žáků z budovy Koráb, od 5. do 9. tříd zaplníme celou kapacitu sálu! Cena vstupného je 70 Kč na žáka (tuto částku vybírají třídní učitelé a poté postupně zaplatí před začátkem akce podle aktuálního počtu).

Kolumbie je zemí dobrodružných příběhů, přírodních krás a úžasných lidí. Vypínají se zde ale také mocné andské vrcholky, svá tajemství ukrývá i nespoutaná džugle. Na společné cestě se posilníme výbornou kolumbijskou kávou, poznáme duhovou řeku, hadí ostrov i život kovbojů nebo kmene Nukak Makú. Nepřeberné je i podvodní bohatství Kolumbie. Našimi průvodci tímto světem budou především žraloci kladivouni. Dobrodružná jízda rájem slasti a neřesti může začít!

Více informací o uváděném i připravovaném programu ("Magický Senegal"), bohaté fotogalerie, videogalerie a mnoho dalšího naleznete na webových stránkách největšího vzdělávacího projektu v České republice:

www.planetazeme3000.cz

 

Do roku 2020 skočte plnou parou. Jen nezapomeňte roztáhnout křídla! :o)

Projekt Planeta Země 3000 ročně pomáhá více než deseti tisícům pedagogů napříč celou Českou republikou demonstrovat učebně náročná témata poutavou a srozumitelnou formou a téměř sto padesát tisíc žáků a studentů motivovat ke vzdělávání a osobnímu rozvoji.