Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

POHÁDKOVÁ ABECEDA

OPRAVA POHÁDKOVÉ ABCEDY

Začali jsme přepisovat někdy koncem listopadu Pohádkovou abecedu. Museli jsme tomu věnovat spoustu našeho času. Většinou jsme na to byli jenom tři.  Přepisování pohádkové abecedy bylo někdy moc náročné hlavně to běhání po škole, focení předešlých prací (stejně to na telefonech většinou nebylo vidět) a stahování výtvorů. Hledání na internetu i v knihách, úpravy charakteristik i popisů. Ale nakonec vše dobře dopadlo. Děkujeme paní učitelce R. Králové za velikou pomoc, také děkujeme děvčatům T. Patočkové a G. Kašparové za přelepování našich výtvorů na obrazy pohádkové abecedy.

A.Rydvalová, R.Brožová, V. Housa, H.Hrabal, K.Page, J.Havel. a samozřejmě Mgr. Romana Králová.