Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

PŘESPOLNÍ BĚH

BĚH V ČIMICÍCH
Ve čtvrtek 23. 9. 2021 se naši žáci zúčastnili přespolního běhu v Čimickém háji. Akce proběhla pod záštitou DDM Praha 8 Spirála a byla určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií Prahy 8. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Mladší dívky, starší dívky, mladší chlapci a starší chlapci. Nejlepšího výsledku dosáhli chlapci 6. a 7. tříd, kteří svou kategorii jednoznačně a s přehledem vyhráli a postupují tak do celopražského kola. Výborně si rovněž vedlo družstvo mladších dívek. Po vyrovnaném a napínavém souboji nakonec skončily na druhém místě. V nabité konkurenci se srdnatě byli také starší chlapci. Ti vybojovali čtvrté místo a potvrdili tak, že na naší škole máme nadané a talentované běžce.