Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

Přespolní běh článek 2023

Ve čtvrtek 14.9. 2022 se naši žáci zúčastnili přespolního běhu v Čimickém háji. Akce proběhla pod záštitou DDM Praha 8 Spirála a byla určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií Prahy 8. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Mladší dívky (6.-7. třída), starší dívky (8.-9. třída), mladší chlapci (6.-7. třída) a starší chlapci (8.-9. třída). Za každou kategorii běželo šest žáků a trasa byla dlouhá podle kategorie od 1,5 do 3 km. Nejlepšího výsledku dosáhly mladší a starší dívky, které svou kategorii jednoznačně a s přehledem vyhrály a postupují tak do celopražského kola. Výborně si rovněž vedlo družstvo mladších chlapců, kteří skončili na krásném druhém místě. V nabité konkurenci také bojovali i naši starší chlapci, kteří skončili na 7. místě. Opět jsme tedy jako minulý rok potvrdili, že naši žáci jsou velmi sportovně talentovaní. Všem patří za tento úspěch velká pochvala a těšíme se, co dívky předvedou v konkurenci s celou Prahou.