SBÍRKA PRO ZVÍŘÁTKA

SBÍRKA SUCHÉHO PEČIVA A PODZIMNÍCH PLODŮ

Již druhým rokem na podzim proběhla v budově Zenklova sbírka suchého pečiva a podzimních plodů pro lesní zvěř. Pytle se postupně plnily suchým pečivem, kaštany, žaludy, oříšky a jinými suchými plody. Děti se tak učí ochraně přírody, ekologii a vztahu člověka k přírodě. Sbírka byla opět velmi úspěšná, neboť se nasbíralo několik pytlů dobrot pro zvířátka.

Děkujme všem, kteří se chtěli a chtějí zúčastnit a podporují tuto rozumnou akci.

S poděkováním

Vendula Bízová.