SUIT-UP

GALA DEN NA NAŠÍ ŠKOLE
Žáci 8.A se rozhodli podpořit Suit-up den projektu Schools United, a proto přišli 13. října do školy oblečeni formálně. Jak se jim tento den líbil? To se dozvíte z jejich reakcí.
Děti se vyjádřily k tomuto dni například takto: “Je hezké zažít den, kdy jsou všichni ve formálním. Určitě bych udělala něco takového zase, moc mě to bavilo a ta atmosféra byla krásná.”
“Mně se tyhle dny líbí a mohli bychom je dělat častěji, abychom se ukázali jako jiní lidé v jiném oblečení.”
“Je to dobrá příležitost lidi motivovat, aby se oblékali lépe.”
“Když uděláme takový den, tak se jakoby spojíme a je to sranda.”
“Je to příjemné uvolnění. Můžeme se naučit, jak se obléct do společnosti a ve třídě panuje lepší nálada.”
“Je to zpestření vyučování. Ráno, když jdu do školy, tak se na něco těším. Prostě zábava.”

Děkujeme paní učitelce Nikole Horváth Slamové, že den s žáky zorganizovala.