Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

ŠvP Český ráj (7.AB, 8.AB, 9.B) - zpravodaj

SOBOTA, 14. května 2016

Poprvé VÁS všechny zdravíme přímo ze srdce Českého ráje!

Dojeli jsme v pořádku, sluníčko nám zatím přeje, prostředí velmi příjemné, děti vypadají spokojeně. Věříme, že nám tato pozitivní nálada vydrží až do konce! :o)

Zítra plánujeme celodenní výlet na zříceninu středověkého skalního hradu Valečov - držte nám palce, ať neprší!
http://www.bosen-obec.cz/valecov/

 

NEDĚLE, 15. května 2016

DOBRÉ ráno VŠEM! Přejeme VÁM hezký DEN! Užijte si neděli stejně jako my! :o)

Dnes jsme hodně chodili (Mnichovo Hradiště), pana Konvičku na Valečově navštívili (děti vysvětlí), hokejistům fandili (bohužel s nevelkým úspěchem), aktivně sportovali a hráli si - zkrátka trénovali svaly i mysl! :o)

 

PONDĚLÍ, 16. května 2016

I přes dopolední májový deštík je výuka v plném proudu. Brzy se však počasí vylepšilo a děti si právě užívají odpolední program s instruktory, který byl netrpělivě očekáván.

 

ÚTERÝ, 17. května 2016

Máme za sebou například (pod)vodní hodiny osobnostní a sociální výchovy, ve kterých jsme diskutovali o morálních hodnotách současné společnosti. Večerní příprava přírodního "buřtguláše" v režii instruktorů byla dobrodružná, ale ve výsledku chutná. Špionážní noční hra prověřila naši odvahu a schopnost rychlé orientace v terénu. Zkrátka zvládáme to ve dne v noci! :o)

 

STŘEDA, 18. května 2016

Projektové vyučování ochrany člověka za mimořádných událostí (OČMU) - navštívili nás dobrovolní hasiči z Mnichova Hradiště a s velkým "zápalem" nám představili požární techniku všeho druhu :o)

 

ČTVRTEK, 19. května 2016

I když se nám odsud nechce, přece jen se domů těšíme. Očekáváme náš příjezd okolo 12:30 hodin na Kašparovo náměstí (před školní jídelnu). Připomínáme, že páteční výuka již probíhá dle klasického rozvrhu hodin!

KONEC ZVONEC