Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Školní jídelna
Školní družina
Žákovská knížka

ŠvP Český ráj (7.AB, 8.AB, 9.B) - zpravodaj

SOBOTA, 14. května 2016

Poprvé VÁS všechny zdravíme přímo ze srdce Českého ráje!

Dojeli jsme v pořádku, sluníčko nám zatím přeje, prostředí velmi příjemné, děti vypadají spokojeně. Věříme, že nám tato pozitivní nálada vydrží až do konce! :o)

Zítra plánujeme celodenní výlet na zříceninu středověkého skalního hradu Valečov - držte nám palce, ať neprší!
http://www.bosen-obec.cz/valecov/

 

NEDĚLE, 15. května 2016

DOBRÉ ráno VŠEM! Přejeme VÁM hezký DEN! Užijte si neděli stejně jako my! :o)

Dnes jsme hodně chodili (Mnichovo Hradiště), pana Konvičku na Valečově navštívili (děti vysvětlí), hokejistům fandili (bohužel s nevelkým úspěchem), aktivně sportovali a hráli si - zkrátka trénovali svaly i mysl! :o)

 

PONDĚLÍ, 16. května 2016

I přes dopolední májový deštík je výuka v plném proudu. Brzy se však počasí vylepšilo a děti si právě užívají odpolední program s instruktory, který byl netrpělivě očekáván.

 

ÚTERÝ, 17. května 2016

Máme za sebou například (pod)vodní hodiny osobnostní a sociální výchovy, ve kterých jsme diskutovali o morálních hodnotách současné společnosti. Večerní příprava přírodního "buřtguláše" v režii instruktorů byla dobrodružná, ale ve výsledku chutná. Špionážní noční hra prověřila naši odvahu a schopnost rychlé orientace v terénu. Zkrátka zvládáme to ve dne v noci! :o)

 

STŘEDA, 18. května 2016

Projektové vyučování ochrany člověka za mimořádných událostí (OČMU) - navštívili nás dobrovolní hasiči z Mnichova Hradiště a s velkým "zápalem" nám představili požární techniku všeho druhu :o)

 

ČTVRTEK, 19. května 2016

I když se nám odsud nechce, přece jen se domů těšíme. Očekáváme náš příjezd okolo 12:30 hodin na Kašparovo náměstí (před školní jídelnu). Připomínáme, že páteční výuka již probíhá dle klasického rozvrhu hodin!

KONEC ZVONEC