Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

Talent Prahy 8 s Josefem Ladou

Účast naší školy v soutěži s Josefem Ladou

V letošním školním roce se děti ze Zenklovky zúčastní hudební, literární a výtvarné soutěže Talent Prahy 8 s Josefem Ladou (přiklad projektu zde). Soutěž se koná pod záštitou Městské části Prahy 8, neboť si právě v letošním roce připomeneme 130. výročí narození a 60. výročí úmrtí tohoto skvělého malíře, ilustrátora a spisovatele. Vyvrcholením soutěže bude 29. listopadu 2017 komponovaný pořad k osobnosti Josefa Lady moderovaný hercem Janem Čenským. Z vítězných prací bude pak uspořádaná výstava ve všech soutěžních oblastech, která potrvá až do konce ledna 2018 a žáci všech škol Prahy 8 ji budou moci navštívit. Josef Lada je autor dětem i jejich učitelům velmi blízký a už teď se všichni těšíme na kreativní tvoření.