Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

Turnaj v házené

V úterý 23.1. 2024 se naši žáci zúčastnili turnaje v házené na ZŠ Burešova. Akce proběhla pod záštitou DDM Praha 8 Spirála a byla určena pro žáky 6.-7. tříd. Soutěže se zúčastnilo 8 škol z Prahy 8, které byly rozdělené do dvou skupin. Z každé skupiny postoupily 2 školy do následných bojů o medailové pozice. Naše škola postoupila ze základní skupiny po remíze a následných 2 výhrách nad školami ZŠ Glowackého a ZŠ Na Slovance do semifinále. V semifinále proti těžkému soupeři, kterým byla ZŠ Mazurská, kluci skvěle bojovali a bylo z toho krásné 3. místo! Klukům patří za skvělý výsledek a reprezentaci školy veliká pochvala a už teď se těšíme na další soutěže.

T. Oplištilová