Virtuální výuka chemie

"METALBOOK" - KNIHA PRVKŮ

V rámci samostudia mohl přispět každý žák 8.A a 8.C jedním profilem prvku do společné kartotéky kovových prvků. Většina žáků se úkolu zhostila velmi zodpovědně a kreativně. Právě díky sobě a jejich poctivé práci mají nyní všichni přístup k základnímu přehledu významných kovových prvků. Mockrát děkuji za vaše nasazení a těším se na další společné výzvy!

Kateřina Koreneková, učitelka chemie

Pro vstup do příslušné fotogalerie klikněte na následující koláž plakátů:

A protože Velikonoce se nám blíží, tak zde je ke stažení originální návod na barvení vajíček kávovou sedlinou přímo od paní učitelky Korenekové!