Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

PROGRAM PLANETA ZEMĚ 3000

Také v letošním roce byly vybrané třídy 2. stupně (7. + 8. + 9. třídy) pozvány na projekci pořadu "Filipíny - za obry a trpaslíky", který je pořádán v rámci unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. Projekce se koná v prostorách KD Ládví v pátek 13. 1. 2017 od 8:00 hodin. Program trvá přibližně 70 minut - vyučování tedy pokračuje dle rozvrhu od 3. hodiny. Jednotné vstupné činí 60 Kč na žáka (tuto částku vybírají třídní učitelé).

Více informací o tomto projektu (největší svého druhu v Česku)​, bohaté FOTO + VIDEO galerie a mnoho dalšího naleznete na webových stránkách http://www.planetazeme.cz/

Během vánočních prázdnin jste si zajisté odpočinuli a načerpali tolik potřebnou energii do přicházejícího roku 2017. Jedno svahilské přísloví praví, že "CESTOVAT ZNAMENÁ VIDĚT" a já pevně věřím, že i v novém roce toho díky cestám nejen hodně uvidíte a poznáte, ale také mnohé objevíte a prožijete! :o)

Michal Staněk, učitel zeměpisu