Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru

Vzděláváme se projektem LA NGONPO

Od 1. 6. probíhá na 2. stupni výstava k multikulturnímu projektu La Ngonpo, kterého se zúčastnili žáci 8. ročníku během tohoto školního roku. La Ngonpo je projekt partnerství škol z Nepálu, Indie a dalších zemí se školami v ČR. Všechny školy společně plní úkoly podle jednotlivých témat projektu - Hrdina, Migrace, Voda, Kruh, Krása, které pak společně sdílí na webovém portálu La Ngonpo. Zde také probíhá komunikace s partnerskými školami v anglickém jazyce. Cílem projektu je zjištění, jak přemýšlejí žáci ze vzdálenějších koutů světa o daných tématech, zamyšlení se nad tématy osobnostní, enviromentální a estetické výchovy a též komunikace a spolupráce dětí mezi sebou. Radost máme nejen z krásné výstavy a zájmu dětí, ale především ze společné celoroční práce na projektu. Děkuji za spolupráci na projektu kolegům E. Hořínkové a M. Staňkovi.

K. Tůmová

Více fotografií najdete již brzy ve fotogalerii školy na školním webu.