Procházky Prahou

Již nyní můžete budoucí toulkaře přihlašovat prostřednictvím Bakalářů v následujícím znění:
"Přihlašuji dceru / syna na zájmový kroužek Toulky Prahou ve školním roce 2019/2020."
Počet dětí v kroužku je omezen - při větším zájmu budou mít přednost ti rodiče, co odeslali přihlášku a zaplatili nejdříve.
(Příslušné platební údaje budou zaslány během prvního školního týdne v září.)

Přihlášku na školní rok 2018/2019 najdete ZDE - žáci budou rozděleni do skupin PRA1 (5. třídy) a PRA2 (6. třídy) dle lichých a sudých týdnů.

Podrobný plánek prohlídky krytu pod východní částí parku Folimanka ke stažení ZDE (v PDF formátu).

Přihlášku na školní rok 2017/2018 najdete ZDE - žáci budou následně rozděleni do skupin PRA1 a PRA2 (dle sudých a lichých týdnů).