Základní informace

Školní družina se řídí vyhláškou č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání v platném znění. Tato vyhláška je východiskem pro koncipování řádu školní družiny. Řád školní družiny je součástí školního řádu, který najdete na webu školy.

Vedením školní družiny je pověřena paní zástupkyně Jitka Kvasničková (zastsd@zs-bhrabala.cz).

Školní družina zajišťuje zájmové vzdělávání pro žáky přípravné třídy a 1. - 3. tříd, současná kapacita 450 žáků umožňuje i umístění žáků ze 4. ročníku. Žáci jsou rozděleni do 15 oddělení, většina z nich je umístěna v kmenových třídách. V takovém případě je v místnosti vytvořen pro činnost školní družiny odpovídající prostor (koberec, herní skříň). Organizační uspořádání (seznam oddělení a jména vychovatelů) ke stažení zde.

Školní družina se řídí řádem školní družiny (ke stažení zde) a vnitřním řádem školní družiny (ke stažení zde)

Výše úplaty za školní družinu je stanovena na 250,-Kč měsíčně a platí se jednorázovou splátkou 2 500,-Kč na účet školy do 15.9.2017 (nutné uvést, kromě variabilního symbolu žáka, i jeho jméno, třídu a účel platby). Číslo účtu školy je 104 901 962/0300.

Uvolnění žáka ze školní družiny mimo dobu uvedenou na zápisním lístku je možné prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Do 8.00 příslušné vychovatelce a v kopii zástupkyni pro školní družinu, od 8.00 do 11.30 pouze zástupkyni pro školní družinu.