Společně odkrýváme tajemství Prahy – Celoroční projekt

V letošním školním roce se na naší škole koná vůbec první ročník Celoročního projektu, který má za cíl nejen naučit nás něco nového, ale také stmelit naši školu napříč třídami i napříč ročníky. A co jiného by mohlo být naším prvním tématem, když ne naše krásné hlavní město plné tajemství.

Každý učitel vymyslel v rámci svého oboru skvělé a zajímavé téma, na které se přihlásili žáci ze všech ročníků, pátým počínaje a devátým konče. Společně nyní budou v předem ohlášených dnech v rámci celého školního roku objevovat tajemná zákoutí, odkrývat tajemství, studovat architekturu i zkoumat geografii našeho krásného starého hlavního města Prahy.

Žáci se naučí spolupracovat v týmu i organizovat práci v dlouhodobém horizontu. Naučí se něco zajímavého o Praze a posunou se o krok kupředu v rámci předmětu, který si zvolili jako zastřešující předmět daného projektu. Najdou si jistě spoustu nových kamarádů a jistě i mnoho nových oblíbených témat ke studiu.

Začínáme již tuto středu! Všech žákům tedy za celý pedagogický sbor přeji spoustu zábavy a úspěchu při jejich práci, jistě si to všichni moc užijeme.

Marie Vaňková