Teribear běh

TERIBEAR OPĚT ROZHÝBAL PRAHU I NAŠI ŠKOLU
V týdnu od čtvrtka 13. 9. až do soboty 23. 9. 2023 se naši pilní žáci účastnili charitativní akce Terezy Maxové TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem.
Účastnilo se neuvěřitelných 64 žáků ze 17. tříd, kteří se opravdu snažili pomoct dobré věci a podpořit sbírku na pomoc týraným dětem.
Hned ve čtvrtek se někteří žáci zapojili do společného výběhu s některými učiteli, aby hned ze začátku nasbírali první kilometry. Postupně v průběhu celého týdne aktivně přidávali další a další kilometry. Můžeme být právem pyšní na všechny žáky, kteří se dobrovolně do této charitativní akce zapojili!