ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

Ve čtvrtek 30.9. a v pátek 1.10.2021 se naši žáci zúčastnili atletického čtyřboje na základní škole Burešova. Akce proběhla pod záštitou DDM Praha 8 Spirála a byla určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií Prahy 8. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - mladší žákyně, starší žákyně, mladší žáci, starší žáci a každá kategorie závodila ve čtyřech disciplínách. Ty se skládaly podle jednotlivých kategorií ze sprintu na 60m, skoku do dálky/výšky, hodu kriketovým míčkem/vrhem koulí, běhu na 600-1000m. Nejlepšího výsledku dosáhly starší žákyně, což byly dívky z 8.-9. tříd, které se umístily na 3. místě. Nicméně všechny naše kategorie v nabité konkurenci velmi pěkně bojovaly a zajistily si tak krásné umístění. Mladší žákyně a mladší žáci skončili na bramborovém 4. místě a starší žáci na 5. místě. Musíme dodat, že tento atletický závod byl pro všechny soutěžící velice náročný a naši žáci to velice dobře zvládli, za to jim patří veliká pochvala!